HericinEx MCT

Jest badanym klinicznie suplementem diety, którego zadaniem jest poprawa funkcjonowania mózgu i nerwów obwodowych, w tym wspomaganie:

- regeneracji komórek nerwowych mózgu

- koncentracji, pamięci, kojarzenia

- działania systemu immunologicznego

Aktywnymi składnikami są:

1. ekstrakt z owocnika soplówki jeżowatej (zwanej także lwią grzywą). Soplówka jeżowata jest jadalnym grzybem, znanym i używanym od wieków w medycynie i kuchni azjatyckiej

2. ekstrakt z korzenia krzyżownicy cienkolistnej, cenionej w medycynie naturalnej za pozytywny wpływ na ochronę neuronów

3. sproszkowany olej MCT - frakcja średniej długości łańcuchów kwasów tłuszczowych izolowanych z oleju kokosowego, łatwo prztwarzających się w wątrobie na ketony, potrzebne do wzrostu komórek nerwowych.

Zalecana dawka dzienna: 1 do 2 kapsułek
Ilość kapsułek w opakowaniu: 100 szt
Waga 76,8 g.
Produkt wegetariański

Cena detaliczna: 104 zł  -> jak zamawiać
Koszt dostawy: 0 zł

  • przesyłka pocztowa priorytetowa, paczkomaty InPost
  • nie wysyłamy produktu za granicę
_____

Zastosowanie
Suplement diety AcuIntegra HericinEx MCT przeznaczony jest dla osób dorosłych, do stosowania jako uzupełnienie codziennej diety w substancje wspierające prawidłowe funkcjonowanie organizmu.


Informacje dodatkowe
Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Produkt przechowywać w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt należy chronić przed działaniem wilgoci i światła.Przeciwwskazania:Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik suplementu. Nie stosować w przypadku ciąży lub karmienia piersią bez konsultacji z lekarzem.
pamięć, koncentracja, orientacja, mózg, nerwy obwodowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz